#

Прокурори мають служити лише закону і своєму народу

Олександр Гардецький (експрокурор Київської області)

01.12.2020 10:15
Прокурори мають служити лише закону і своєму народу

Шановні ветерани прокуратури, нині діючі прокурори.

Завтра наше професійне свято - День працівників прокуратури. Я вітаю вас усіх з цим св'ятом, бажаю бути здоровими, успішними і щасливими.

Особисто я горжуся тим, що більше 30 років прослужив, саме прослужив, в прокуратурі від молодшого юриста до державного радника юстиції 2 класу.

В цей день хотів би пам'янути своїх вчителів Г. Ворсінова, Г. Тарнавського, С . Скопенко, В Мельниченко та інших. Велика їм дяка за прокурорські практичні уроки.

Я гордий тим, що працював з такими легендами прокуроського цеху як В . Шуба, О. Медведько, О. Баганець, В Щоткін, Є. Блажівський, Т. Корнякова, іншими не менш знаменитими прокурорами. Ми вірно служили закону, не політикам українським і тим більше, закордонним, служили також народу України. Нас піддавали критиці можновладці, в т.ч. залучаючи деяких представників преси, щоб ми стали на коліна. Не поставили і цим ми горді. Ми виховали велику плеяду учнів, які нині займають керівні посади в правоохоронних органах. Правда не всі вони виявилися порядними учнями і людьми, ставши на великі посади. Це і я особисто відчув. Вірно мене критикував С. Вінокуров за те, що я не завжди можу розібратися в кадрах. Життя це підтвердило.

Звертаючись до нинішніх прокурорів хочу їм побажати залишатися дійсно українськими прокурорами, служити ЛИШЕ закону і своєму народу. Памятайте Ваше коріння і коріння ваших близьких-українське. Вам тут жити і після роботи в прокуратурі.

Слава ветеранам прокуратури.

Успіхів в роботі діючим прокурорам.

ЗІ СВ'ЯТОМ.


Читати "Моя Київщина" у Telegram