#

У Фастові під покровом ночі рахують голоси

Анатолій Присяжнюк (ексголова Київської ОДА)

05.12.2020 10:56
У Фастові під покровом ночі рахують голоси
Анатолій Присяжнюк

Як під покровом ночі здійснюється фальсифікація підрахунку голосів у Фастові.

Голова Київської обласної ТВК Вертелецька особисто приїхала у Фастів, щоб вилучити бюлетені для перерахунку голосів.

Приїхала в п’ятницю на вечір, щоб мати можливість на вихідних, тишком-нишком, без спостерігачів, журналістів та "нелояльних" членів комісії здійснити свою чергову оборудку з фальсифікації виборів.

Щоб "покінчити" нарешті з рішенням суду, який зобов’язав Фастівську ТВК перерахувати голоси -  такий стан справ явно не вписується в сценарій фальсифікаторів, адже виведе на чисту воду і їх, і їхніх замовників - кураторів народних депутатів. Розкриє масштабну схему махлювання виборів депутатів до Київської обласної ради, цинічні політичні договорняки.  

Фастівська історія з перерахунком триває понад місяць. Справжній блокбастер вже можна знімати.

Добре пам’ятаємо і саботаж Фастівської ТВК, і ігнорування рішення суду, і "фокуси" голови комісії від ОПЗЖ, коли на протоколі про підсумки голосування дивним чином стояв  підпис секретаря комісії, яка в цей час перебувала за кордоном.

Та для Вертелецької грубі порушення виборчого законодавства – дрібниця. Команду "фас" вона виконує справно. Та настане час, коли за такі дії все ж доведеться відповідати. І кримінальної відповідальності тоді вже точно не уникнути. 


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: