#

Влада повинна знизити комунальні тарифи, адже ціни на енергоносії в світі падають

Валерій Ксьонзенко (депутат Київської облради)

18.05.2020 20:32
Влада повинна знизити комунальні тарифи, адже ціни на енергоносії в світі падають

Влада повинна знизити комунальні тарифи, адже ціни на енергоносії в світі падають. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив за підсумками зустрічі з мером Борисполя Анатолієм Федорчуком, на якій, зокрема, обговорювалися питання тарифів. На зустрічі також були присутні народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний, голова фракції ОП-ЗЖ у Київській облраді Валерій Ксьонзенко, директор місцевого водоканалу, керівник тепломереж.

Як зазначив Юрій Бойко, до нього часто звертаються люди з питаннями щодо різниці у комунальних тарифах у різних містах.

І ця різниця може бути дуже великою. Наприклад, по каналізації у Василькові тариф 5 грн за куб, а у Тетієві – 40 грн. Тариф має бути справедливим і таким, щоб люди могли його сплачувати, – сказав парламентарій.

За його словами, керівників міст сьогодні турбує можливе збільшення вартості електроенергії.

Цього допустити не можна. Якщо це станеться, то подорожчання буде за всіма напрямами – і вода, і тепло. Сьогодні за рахунок світових тенденцій вартість газу знизилася приблизно на 30-35%, комунальні тарифи зменшились приблизно на 20%, і ця тенденція повинна зберігатись. Люди повинні відчувати зменшення вартості енергоносіїв, щоб не сталося так, що газ подешевшав, а електрична енергія подорожчала, і вони отримали рахунки на непідйомні суми, – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Він також пояснив, що у містах з населенням понад 100 тисяч людей тарифи встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Йде штучне затягування з вирішенням цього питання. Ми будемо втручатися у цю ситуацію і вимагати, щоб НКРЕКП приймала справедливі рішення і тарифи зменшувалися. Будемо спрямовувати зусилля на те, щоб комунальні тарифи були знижені, знижена вартість електроенергії, і не було такого шоку, як було декілька років тому і продовжується впродовж останніх п’яти років, – резюмував Юрій Бойко.

Читати "Моя Київщина" у Telegram