#

Вступна кампанія 2020 – більше питань, аніж відповідей

Маргарита Поміна (активістка)

21.06.2020 23:56
Вступна кампанія 2020 – більше питань, аніж відповідей

Минулого року гордістю Бородянського району в рейтингу найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Київської області за результатами ЗНО була Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка посіла 19 місце після гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл області. 76 місце зайняла Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів. Слідом за нею на 84 місці йшов Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новозаліське навчально-виховне об'єднання. 170 місце посів Немішаївський НВК "Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." 207 місце було у Бородянської спеціалізованої школи - загальноосвітнього закладу І-ІІІ ст. №1 із поглибленим вивченням окремих предметів. Зовсім недалечко, на 214 місце відійшла Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка. 370 сходинка в Опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об"єднання ".

Усього в області 449 загальноосвітніх навчальних закладів. Цьогоріч випускникам буде набагато важче складати ЗНО, адже корективи в їх навчання вносить карантин. Учні змушені вчитися переважно самотужки. Хоч їх підтримують учителі, які ще й досі проводять онлайн-уроки та консультації. Вони переживають за своїх вихованців не менше, ніж самі діти. Адже протягом навчання вкладали частинку себе в кожного учня. Сьогодні учням надзвичайно складно, оскільки спочатку було скасоване пробне зовнішнє незалежне оцінювання, а тепер ведуться розмови про скасування основної сесії ЗНО. Що ж чекає абітурієнтів?

Варто зазначити, що ЗНО є найефективнішим способом, якому найбільше довіряють при вступі абітурієнтів до вищих навчальних закладів. Тому скасовувати процедуру ЗНО поки ніхто не збирається. Для забезпечення безпеки проведення ЗНО Український Центр оцінювання якості освіти поінформував про особливий режим проведення тестування, який, зокрема, передбачає контроль за дотриманням рекомендацій МОЗ щодо допуску на ЗНО (температура тіла не вища 37,2; відсутність ознак респіраторних захворювань; наявність маски або респіратора). Будемо надіятися, що все буде добре. І кожен зможе перевірити свої сили на незалежному тестуванні, отримати "квиток" у світле майбутнє в вищому навчальному закладі. Бажаємо здоров’я та успіхів абітурієнтам!

Читати "Моя Київщина" у Telegram