#

Я шукаю роботу

Олександра Чагарна (журналістка)

07.11.2020 13:20
Я шукаю роботу

Ну от і настав той день, коли я можу заявити публічно, а не ховаючись: Я ШУКАЮ НОВУ РОБОТУ.

Сьогодні прийняла остаточне рішення про звільнення, яким пишаюсь. Хоч і обставини, в яких довелось про це казати, не втішні.

А тепер до діла.

Хто я?

Я Саша. Мені без 10 днів 21 і я вчусь на останньому курсі бакалавріату журналістики. Я обожнюю сферу, яку обрала і в принципі ніколи не хотіла її змінити.

Що я вмію?

Хвалитись не вмію, а все інше вмію)

А якщо серйозно, то я більш як півтора роки пропрацювала в новинах, а аналітичні жанри вивчала ще з 9 класу. Портфоліо аналітичних матеріалів за останні два роки за посиланням: https://docs.google.com/.../14EFpD2bie0u2RahVVx8v.../edit....

Крім того, я володію фото та відеоредакторами, маю графічний планшет на якому трошки підмальовую, обожнюю працювати над оформленням і структуруванням текстів та і взагалі проектів, маю мінімальні навички роботи в кадрі та загалом обожнюю пробувати нове.

Що я шукаю?

Творчу роботу, яка не змусить мене за пів року подумати "та куди ж котиться моє життя". Місце, де працівників заохочують не штрафами і матюками, а преміями і діалогами. Місце, де мені не стане нудно через одноманістність завдань.

Все, що пов'язано з текстами, аналітикою, медіаплануванням і креативною писаниною - мені підходить. Проте пропозиції розгляну будь-які.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: