#

Як міністр Криклій утік від Авакова або Чому фури АСМАП будуть блокувати Київ

Володимир Гайдамачук (активіст)

17.12.2020 20:39
Як міністр Криклій утік від Авакова або Чому фури АСМАП будуть блокувати Київ

Обговорювали днями з таксистом протести ФОПів. Виявилось, що навіть він знає, що проблема є, але частину протесту спрямовують відверті провокатори. А буквально сьогодні друзі з АСМАП розповіли, як недоросль з мінтрансу готується виступити провокатором чергової хвилі протестів.

Виявляється, що останнім часом виникла підкилимна боротьба за майбутні потоки. Поліцаям мало закупити електрошокери – вирішили організувати мобільні групи для полювання за перевищенням швидкості. А мінтранс, на чолі з недорослєм, хоче під цю тему створити окреме державне підприємство та забрати потоки від штрафів на себе. Усе б нічого, але Криклія в міністерство привів саме Аваков – це вже багато років його квота ставити свою людину на це суперміністерство. Але його викормиш, сівши на безумні потоки (від яких свого часу кришу зривало Вінському, Рудьковському та Червоненку), не подякував своєму патрону та почав свою гру (ходять чутки, що зараз вже ліг під Єрмака).

Ось вам і кіно: два міністерства гризуться за потоки від майбутніх штрафів та поборів. У період світової пандемії та колосальної світової кризи ці недодержавники замість регулювання складних проблем та допомоги бізнесу – шукають, як цих транспортників "подоїти".

А результат цієї міжміністерської підкилимної маячні може завершитись повним блокуванням столиці. Ексміністр транспорту Костюченко вже неодноразово за останні десятиліття демонстрував ефективність перекриття фурами під’їздів до Києва. Асоціація міжнародних перевізників вже створила координаційний штаб, а регіональні організації готові відправляти фури на Київ, тим більше, що половина транспорту простоює без роботи через втрату ринків. Ось вам і профільний міністр – замість того, щоб виступати лобістом національного бізнесу та відкривати своїм громадянам нові ринки міжнародних перевезень, шукає, як їх подоїти та провокує масштабні протести.

Читати "Моя Київщина" у Telegram