#

Звідки у білоцерківського тікток-воїна сотні тисяч доларів готівки?

Андрій Мотопед (Білоцерківський активіст)

05.06.2024 16:12
Звідки у білоцерківського тікток-воїна сотні тисяч доларів готівки?
Білоцерківський активіст

Тут народєц на районі активно обговорює рішення суду про поновлення Киришуна на посаді. Це якщо ви забули Діма-Звєзда та сумісництвом головний голова усіх місцевих гопників, а з недавнього часу всесвітньо відомий просто на рівні з кадровим тікток-воїн.

Як повідомляють вкрай поінформовані джерела в правоохоронних органах, екс-секретар Білоцерківської міської ради "відвантажив" через посередників 50 тисяч доларів продажним суддям. Перед тим всім можливим та неможливим слідчим "відхрустів" у різний час під сотню, щоб позакривати справи за побиття, погрози та інші веселі історії. Ще "полтінік" прийшлось роздати на "порєшать", щоб не уїхати воювати не з кропивою, а з русньою на передку.

А коли він подався у білоцерківський військовий госпіталь по рекомендації відомого полковника військового блогера оформлювати інвалідність, то їх обох вигнали за ворота. І тепер босяк, який щодня "метелиць" грушу у спортзалі, бігає по київським клінікам, щоб закосити "на дурку" та готовий за це "відкашляти" двадцятку. І не гривень, друзі.

Не знаю, де цей шустрий чєл наколотив стільки кеша. Навіть ні разу не хочу згадувати про розікрадений і спалений склад гуманітарки і затримання Одрини, через якого в тому числі йшли брудні відкати за всякі схеми. Боже збав говорити про якусь зброю та наркотики.

Бабуня казала шо не чемно чужі гроші рахувати, але тут корупційної готівки проглядається тільки на сьогодні 220 тисяч зелених.

До речі, у мене питання №1 до правоохоронців. Де розслідування маленької ролі головного Тік-Токера сучасності в політичній корупції про продаж місць в списках партії Президента Зеленського спільно з державним зрадником Дубінєску та людиною Єрмака Культенком.


Читати "Моя Київщина" у Facebook