#

74-річний переяславець виборов "срібло" Кубка України з легкої атлетики

29.12.2021 13:40
Віталій Ткачук

Із 18 до 19 грудня, у Києві проходив Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів, де 74-річний спортсмен із Переяслава Віталій Ткачук посів друге місце

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на стрінку "Переяслав.City.".

Віталій Ткачук змагався у бігу на 60 метрів у віковій категорії 60 років і старше. Переяславець посів друге місце із результатом 10,63 секунди.

Спортсмен розповів, що розраховував на перше місце, проте невелика травма ноги завадила продемонструвати кращий час, адже до цього він завжди вкладався у 10 секунд. Із цієї ж причини чоловік відмовився виступати у стрибках у висоту.

Однак, навідкритому чемпіонаті Києва, що відбувся у понеділок, 27 грудня, Віталій Ткачук виступив в обох цих видах програми. У своїй віковій групі 70 років і старше, він переміг місцевих спортсменів-ровесників. У стрибках у висоту переяславець показав результат 1,45 метра, а на 60-метровій біговій дистанції – 10,59 секунди.

Нагадаємо, що 25 грудня в Університеті Григорія Сковороди у Переяславі розпочався чемпіонат із футзалу.