#

80 000 грн — в Ірпені та 35 000 грн — в середньому на Київщині: скільки заробляють головні економісти у міськрадах області (ФОТО)

08.05.2024 14:14
80 000 грн — в Ірпені та 35 000 грн — в середньому на Київщині: скільки заробляють головні економісти у міськрадах області (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Продовжуємо порівнювати зарплати чиновників у подібних підрозділах різних міськрад Київщини,під час порівняння поділили задекларовані річні зарплати чиновників на 12 місяців, щоб отримати приблизну місячну зарплату

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ITV".

Отож пропонуємо вам порівняти середні місячні зарплати начальників економічних відділів та управлінь міськрад Київщини у 2023 році.

Очолює рейтинг, вже традиційно, чиновниця з Ірпеня. Начальниця відділу економіки та стратегічного планування Ірпінської міськради Яна Жиган в місяць заробляє приблизно 81 695 грн. Але це середня зарплата, яку вирахували журналісти. А ось реальну щомісячну зарплату можна подивитися на сайті міськради. Заробіток кожного члену виконкому в ІМР опублікували після «зарплатного скандалу». Отож кожен місяць Жиган отримує дуже різну суму. Наприклад, у лютому 2023 вона отримала 142 тисячі грн, а у травні — 50 тисяч грн. 

Оскільки ми знаємо помісячну зарплату лише чиновниці з Ірпеня, то будемо брати середню. Усі колеги Жиган з інших міськрад Київщини в середньому отримують в місяць вдвічі менше.  

Найближче до головної економістки Ірпеня — її колега з Вишгорода. Начальниця тамтешнього відділу з питань економіки, інвестицій, торгівлі, реклами та підприємництва Анжеліка Новоселецька в місяць отримує приблизно 43 263 грн. 

А ось у сусідній Бучі начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Тетяна Ліпінська має ще меншу середню заробітну плату — 34 145 грн.

У самому ж низу рейтингу — Біла Церква. Юлія Орел, начальниця управління економічного розвитку  Білоцерківської міськради, в середньому в місяць отримує лише 26 297 грн.

Нагадаємо, що війна за елітні 19 гектарів та місце голови сільради: як сімейство Кучми пов’язане із земельним скандалом під Києвом.


Читати "Моя Київщина" у Telegram