#

Амбасадор UNITED 24 Еліна Світоліна відвідала Ірпінь (ФОТО)

07.11.2023 16:30
Амбасадор UNITED 24 Еліна Світоліна відвідала Ірпінь (ФОТО)
Еліна Світоліна

Еліна Світоліна завітала до Ірпеня як представниця міжнародної платформи UNITED 24, що організовує благодійні збори на допомогу Україні

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис у Facebook Андрія Кравчука, першого заступника Ірпінського міського голови. 

Спортсменка активно підтримує рідну Україну в боротьбі за свободу та незалежність. Вона збирає кошти, організовує заходи для юних тенісистів, які вимушено покинули Україну, бере участь у благодійних заходах та програмах допомоги. 

Еліна Світоліна приїжджала до Ірпеня ще у лютому, щоб на власні очі побачити пошкодження будинку по вулиці Київська, 53 ЖК "Мюнхгаузен" та поспілкуватися з його мешканцями. Адже цей житловий комплекс дуже постраждав під час окупації, зокрема, зі 131 квартири 37 – згоріли вщент. До війни у будинку мешкало 390 ірпінчан, з них близько 90 дітей. Усього для відновлення будинку зібрали 127 тисяч доларів, 20 тисяч із яких пожертвувала сама Еліна Світоліна, а ще 80 тисяч доларів виділила заснована в Україні компанія "Grammarly". До збору долучилися благодійники з різних куточків світу. 

З липня у ЖК "Мюнхгаузен" тривають активні будівельні роботи. Завершити відновлення будинку заплановано на травень 2024 року. Ірпінська громада та мешканці будинку зокрема щиро вдячні ініціативі UNITED 24 та амбасадору Еліні Світоліній за підтримку Ірпеня та допомогу у відновленні житла наших мешканців.

Нагадаємо, що в Ірпені провели комісійну перевірку обʼєктів, які відбудовують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.Читати "Моя Київщина" у Facebook