#

Ахметов, Косюк, Порошенко, Медведчук та Іванющенко мають свої палаци у передмісті Києва

01.02.2021 17:05
Ахметов, Косюк, Порошенко, Медведчук та Іванющенко мають свої палаци у передмісті Києва
Будинок Ріната Ахметова

Під Києвом деякі українські політики та бізнесмени мають будинки, які вражають своїми розмірами

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "BBC NEWS".

Рінат Ахметов має в Козині розкішний палац. Зауважується, що площа основної будівлі,  12 тисяч квадратних метрів. Сама ж земельна ділянка займає близько 20 гектарів. На території, яку омивають штучні озера, окрім палацу також розташовані кілька менших будинків, альтанки та гаражі.

Розповідається, що маєток Косюка збудований біля столичного парку Феофанія та частково займає територію Хотівського городища скіфських часів, пам'ятки археології. До початку будівництва територію заповідної зони зменшили

Далі зазначається, що у Козині має свій палац Петро Порошенко. За даними журналістів, складає близько 1 300 квадратних метрів, а через архітектурну схожість в ЗМІ його нерідко порівнюють з Білим домом - будівлею адміністрації президента США.

Очільник "ОПЗЖ" Віктор Медведчук має маєток у Пущі-Водиці під Києвом.  Загальна площа резиденції - близько 3 тисяч квадратних метрів, вона розташована приблизно за 5 кілометрів від Межигір'я.

Колишній соратник Віктора Януковича Юрій Іванющенко має будинок в Конча-Заспі. Територія маєтку займає близько 40 гектарів.

Нижче подані світлини будинків Косюка, Порошенка, Медведчука та Іванющенка відповідно. 

Нагадаємо, що у Київській області станом на 1 січня поточного року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати складає 158,3 млн грн.

Читати "Моя Київщина" у Telegram