#

Біатлоністка з Київщини поповнила свій медальний кошик трьома нагородами

27.01.2022 14:40
Фото з місця подій

Паралімпійська збірна України стала другою у загальнокомандному заліку чемпіонату світу з біатлону та лижних перегонів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Так, у Ліллехаммері (Норвегія) завершилася світова першість з біатлону та лижних перегонів серед паралімпійців, яка тривала з 13 до 23 січня.

Адже до зимової Паралімпіади в Пекіні (4 по 13 березня) залишилось зовсім мало днів, і українські паралімпійці так яскраво перемагають на важливому старті сезону 2021/2022. Національна команда виборола 21 нагороду, із яких  в біатлоні – 17 нагород, у лижних перегонах на рахунку України чотири нагороди.

Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 24 країн світу. Команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю.

Солідний медальний доробок записала собі на рахунок представниця збірної команди Київської області. Олександра Кононова в біатлоні виборола золоту медаль в спринті, "срібло" в індивідуальній гонці та "бронзу" на середній дистанції. У лижних гонках Олександра змушена були тричі зупинитися в кроці від п’єдесталу пошани – на довгій, середній дистанціях та спринті.

Нагадаємо, що 26 січня очільник КОДА Василь Володін повідомив, що у рамах "Великого будівництва" планується проведення реконструкції Броварського спортивного фахового коледжу.