#

Біла Церква отримала простір для підтримки ветеранів, військових і постраждалих від війни

09.12.2025 09:57
Біла Церква отримала простір для підтримки ветеранів, військових і постраждалих від війни
У Білій Церкві відкрили простір безоплатної допомоги для військових та постраждалих від війни

У Білій Церкві запрацював простір «Захист Держави», де військові, ветерани, їхні родини, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі категорії можуть отримати безкоштовну допомогу та консультації з різних питань, пов’язаних із війною та її наслідками

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Еспресо. Біла Церква.

Простір надає консультації з юридичних, соціальних та психологічних питань. Керівниця білоцерківського підрозділу Анна Вукс повідомила, що вже з перших днів роботи офіс отримав значну кількість запитів. Найбільше звертаються військові, ветерани та їхні родини, які постраждали від війни, а також внутрішньо переміщені особи, зацікавлені у своїх правах та можливостях у громаді.

У громадській організації готують запуск проєкту «Грантова няня». Він передбачає допомогу тим, хто хоче започаткувати власний бізнес, але не має достатніх знань або досвіду. Проєкт включатиме профорієнтаційні сесії, підбір грантів, допомогу у виграванні гранта та його звітності. Для цього залучені спеціалісти з великим досвідом.

Фінансування офісу забезпечує головний офіс ГО через грантові проєкти, які подаються за потреби. Команда простору складається з трьох працівників на місці та ще трьох, які допомагають дистанційно. Усі послуги надаються безкоштовно, а в разі перенаправлення до інших установ команда намагається забезпечити клієнтам також безоплатну підтримку.

Офіс у Білій Церкві працюватиме постійно, доки існуватиме попит на послуги, і стає важливим ресурсом для громади, де кожен може отримати допомогу та консультації, пов’язані з війною та її наслідками.

Нагадаємо, що у Білій Церкві стартував один з найважливіших гуманітарних і відбудовчих проєктів — будівництво житлового комплексу на 1000 квартир для маріупольців, які через війну втратили свої домівки.

Читати "Моя Київщина" у Telegram