#

Більше половини українців негативно сприймають діяльність партії "Слуга народу" (ІНФОГРАФІКА)

10.06.2024 14:11
Більше половини українців негативно сприймають діяльність партії "Слуга народу" (ІНФОГРАФІКА)
Фото з мережі Інтернет

Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 55% українців виражають негативне ставлення до діяльності президентської партії "Слуга народу" і лише 7% респондентів – скоріше "дуже добре"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "УП".

Соціологи дізналися, що скоріше або дуже добре оцінюють діяльність партії "Слуга народу" – 7%.

У той же час третина респондентів з числа опитаних, або 31%, оцінюють діяльність СН ні добре, ні погано. Водночас погано або дуже погано оцінили діяльність партії 55% громадян.

Дослідження, яке тривало з 16 по 22 травня, включало в себе опитування 1002 респондентів у віці 18 років і старше, що проживають у всіх регіонах України. 

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищувала 3,4% для показників, близьких до 50%, 3% для показників, близьких до 25%, 2,1% − для показників, близьких до 10% та 1,5% − для показників, близьких до 5%.

КМІС зазначає, що за умов війни крім зазначеної формальної похибки додається певне систематичне відхилення, однак соціологи вважають, що отримані результати все одно зберігають високу репрезентативність та дозволяють досить надійно аналізувати суспільні настрої населення.

Нагадаємо, що половина українців вважає, що Зеленський не виконав більшість передвиборчих обіцянок: інфографіка та аналіз.


Читати "Моя Київщина" у Telegram