#

Бізнесмен Віктор Поліщук, що є власником ТРЦ Gulliver у столиці, конфліктує із сусідами (ВІДЕО)

04.06.2024 09:43
Бізнесмен Віктор Поліщук, що є власником ТРЦ Gulliver у столиці, конфліктує із сусідами (ВІДЕО)
Віктор Поліщук

Український бізнесмен Віктор Поліщук, який є власником одного з найбільших продавців побутової техніки та електроніки "Ельдорадо", а також ТРЦ Gulliver у Києві, конфліктує зі своїми сусідами по котеджному містечку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Obozrevatel.ua".

Віктор Поліщук фактично замурував своїх сусідів по котеджному містечку – поставив бетонний паркан на тротуарі перед їхнім будинком, чим, зокрема, перекрив виїзд із гаража. А сам тротуар купила його дружина ще за кілька років до конфлікту.

Розслідуванням конфлікту зайнялося BIHUS Info. Зазначається: також Поліщук є керівником кооперативу "Явір", який обслуговує котеджне містечко. При цьому наголошується: Поліщук фактично розв'язав проти сусідів – сім'ї Синиць – справжню війну. Зокрема, "відрізав" їм воду та електроенергію.

На відео, знятому Валентиною Синицею, Поліщук дає вказівки робітникам, які ставлять бетонний паркан уздовж приватного будинку її сім'ї. Родина Валентини посварилася з мільйонером Поліщуком – і залишилася без води, світла, а тепер майже без доступу до будинку,

– йдеться у розслідуванні.

Що стало причиною конфлікту між раніше близькими сім'ями, невідомо. За словами Синиці, почалося все з того, що люди Поліщука поставили бетонні блоки перед її гаражем. Зараз перед гаражем стоїть стіна, що повністю блокує виїзд з нього. Після інцидентів, пов'язаних із відтягуванням машин родини Синиць та відключенням комунікацій, Поліщуки поставили перед домом сусідів бетонну огорожу. За допомогою якої, по суті, будинок замурували, залишивши лише невеликий прохід. 

Що стосується приватизації дружиною Поліщука тротуару, то сам Поліщук не відповів ні на дзвінки, ні на повідомлення із запитанням про те, як і для чого його дружина приватизувала тротуар. А вона сама під час відповідної телефонної розмови відмовилася відповідати на це питання, пославшись на те, що саме тоді їй було незручно розмовляти. 

Мешканці котеджного містечка припускають, що насправді такими діями Поліщуки хочуть фактично встановити владу над містечком – і за допомогою куплених земельних ділянок нав'язувати його мешканцям свою волю. Адже дружина Поліщука, як сказано в розслідуванні,  "купила шматки землі не лише біля будинку Синиці, а й довкола будинків інших сусідів".

Це може бути якимось важелем вплив на членів кооперативу. Щоб були лояльними і слухняними щодо рішень, які його голова приймає,
– йдеться в розслідуванні.Читати "Моя Київщина" у Telegram