#

Борчині з Київщини вибороли по дві золоті та срібні медалі на чемпіонаті України

01.02.2021 19:35
Фото з місця події

Чотири борчині принесли до медальної скарбнички Київщини з чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок два золота та два срібла

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Аліна Акобія-Грушина перемогла у ваговій категорії 57 кг. Сенсаційну перемогу у вазі 62 кг святкувала Ірина Коляденко. Лілія Маланчук (53 кг) та Анна Мазуркевич (72 кг) здобули титули віце-чемпіонок України.

У фінальному поєдинку підопічна заслуженого тренера України Володимира Яременка впевнено перемогла представницю Дніпропетровської області Ілону Прокопевнюк, бронзову призерку чемпіонату Європи. На шляху до фіналу Ірина Коляденко здолала головну суперницю - дворазову учасницю олімпійських ігор, чемпіонку світу, заслуженого майстра спорту міжнародного класу львів’янку Юлію Ткач. Це важливо, адже Ткач є однією з найголовнійших суперниць Ірини за перший номер збірної і відповідно за право поїхати на Олімпійські ігри в Токіо.

Також нагадаємо, що на зимовому Чемпіонаті України з легкої атлетики ржищівчанка Тетяна Чорновол здобула "бронзу".