#

Бориспіль попрощався із мером Анатолієм Федорчуком (ВІДЕО)

30.10.2020 19:00
Бориспіль попрощався із мером Анатолієм Федорчуком (ВІДЕО)
Анатолій Федорчук

Учора, 29 жовтня, у Борисполі на Європейські площі міста з 11:00 до 13:00 тривало прощання із мером міста Анатолієм Федорчуком, життя якого забрав COVID-19

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на відеосюжет "vBoryspoli".

Нагадаємо, що Анатолій Федорчук помер 28 жовтня на 61 році життя від коронавірусу.

Учора, 23 жовтня, на Європейській площі міста відбулося прощання із мером міста та лідером виборчих перегонів. Серед тих, хто прийшов попрощатися із Анатолієм Федорчуком, були народні депутати, керівники і працівники всіх комунальних підприємств, освітяни та мери українських міст.

Попри дощ, на площу прийшли сотні людей, щоб попрощатися та віддати шану меру, якого бориспільці тричі обирали міським головою, а на виборах 25 жовтня 2020 року він знову здобув перемогу вже як очільник Бориспільської об’єднаної територіальної громади.

Поховали очільника міста на "Рогозівському" кладовищі. Шлях труни від приміщення виконкому до початку останньої поїздки містом супроводжували прощальними оплесками. У нього залишилися дружина, дві доньки та онуки.

Також відомо, що в зв'язку зі смертю Анатолія Федорчука нові вибори в Борисполі можуть відбутися в січні наступного року.


Читати "Моя Київщина" у Telegram