#

Бориспільські спортсмени зайняли призові місця одразу в двох турнірах

20.04.2018 12:31

Насиченим виявився минулий тиждень для вихованців Бориспільської ДЮСШ. Відразу у двох турнірах, що проходили у Києві, змогли взяти участь наші боксери: "Козацькі звитяги" та "Дзвони Чорнобиля"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ВІСТІ".

На відкритих змаганнях «Козацькі звитяги», що проводилися під егідою Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке», чемпіонами стали Колошва Сергій (вагова категорія до 33 кг), Марченко Данило (в/к до 40 кг) та Дунь Олександр (в/к 45 кг). Також срібними призерами названих змагань стали Інапшба Нікіта, Сиротенко Максим, Андрушенко Артур та Парасич Кирило. Бронзові нагороди вибороли Нагай Тимофій, Любас Данило, Шабадей Денис, Чернецький Володимир.

У представницькому турнірі «Дзвони Чорнобиля» взяли участь більш досвідчені наші боксери: Волянський Артем (в/к понад 90 кг) та Жердєв Михайло (в/к до 75 кг). Обидва спортсмени зайняли ІІІ місце.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, вони стали ще одним етапом на шляху підготовки до чемпіонатів України.