Бородянка продовжує відбудову: ремонт п’ятиповерхівки на Ковельській виходить на фінальний етап
Погодні умови на території Київської області поступово дозволяють продовжити ремонтні роботи на об’єктах, що були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Зокрема, у Бородянці тривають роботи з капремонту житлового будинку на вулиці Ковельській. Відбудовують багатоповерхівку для 155 мешканців.
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
П’ятиповерхівку було пошкоджено у березні 2022 року. Зокрема серйозних руйнувань зазнали конструкції будівлі. Також було пошкоджено покрівлю, фасад, вікна та двері у квартирах.
Наразі фахівці проводять фарбування стін та стель у місцях загального користування, готують до оздоблення підлогу сходових маршів та проводять утеплення стелі підвалу. Попереду — завершення покрівельних робіт, встановлення огородження та накривок парапету, влаштування ґанків. Також буде відновлено благоустрій прибудинкової території.
Попередньо фахівці провели утеплення та оздоблення фасаду й цоколю, замінили всі вікна та балконні блоки, влаштували мережу водовідведення. У будинку підсилено та утеплено перекриття технічного поверху, на фінальному етапі — оздоблення місць загального користування. Також виконано монтаж освітлення, прокладання силового кабелю до поверхових щитів та облаштовано блискавкозахист.
Капітальний ремонт будинку проводимо в межах експериментального проєкту з комплексного відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії рф. Роботи будуть виконані з урахуванням потреб маломобільних груп населення — у будинку встановлять пандуси
- додають в Агентстві.
Нагадаємо, у Бородянці триває комплексна відбудова житла та адмінбудівель.