#

Боярчани стали переможцями та призерами всеукраїнського турніру з тхеквондо (ФОТО)

03.06.2021 09:55
Фото з місця події

Юні спортсмени з Боярки вибороли нагороди відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо ВТФ «Західний п'єдестал», який проходив із 29 до 30 травня в Рівному

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Зазначимо, що в змаганнях взяли участь 408 спортсменів у складі 34 клубів України серед усіх вікових груп.

Досягненнями вихованців клубу "Орлан" (Боярка) ділиться тренерський штаб Артема та Михайла Процунів.

Серед юніорів найкращою стала Єлизавета Крамаренко, друге місце посів Дмитро Мецгер, "бронзу" виборов Юрій Поліщук.

Серед кадетів єдину срібну медаль  для клуба виборола Олександра Діхтярова. Юний Едуард Цибуля став першим серед юнаків.

У віковій категорії "молодші юнаки" перемогу здобули Архіп Курян, Єлизавета Піскунова, Олександр  Батистянов та Анна Козак. Олексій Стинка посів друге місце.

Єлизавета Піскунова стала найкращою спортсменкою серед молодших юнаків.

Відзначили й наставника клубу "Орлан" (Боярка) – Артема Процуна було визнано найкращим тренером турніру.

Нагадаємо, що 29 травня в Одесі відбувся Всеукраїнський турнір "Південна Пальміра", де Боярські спортсмени здобули призові місця.