#

Бровари підписали меморандум про співпрацю для посилення енергонезалежності громади

26.06.2026 08:16
Бровари підписали меморандум про співпрацю для посилення енергонезалежності громади
У Ґданську підписали меморандум для розвитку енергосистеми Броварів

На полях Конференції з питань відновлення України у Ґданську підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Броварською громадою та організацією Advantage Ukraine, яка координує роботу з міжнародними партнерами у сфері енергозабезпечення та теплопостачання

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис міського голови Броварів Ігоря Сапожка. 

Броварська міська територіальна громада розширює міжнародне партнерство задля зміцнення енергетичної стійкості та розвитку сучасної комунальної інфраструктури. Новим кроком у цьому напрямі стало підписання меморандуму про співпрацю з організацією Advantage Ukraine. Ця українська організація координує взаємодію з міжнародними партнерами у питаннях енергетичного забезпечення та теплопостачання підприємств, зокрема й комунального сектору. Серед її партнерів — провідні міжнародні компанії, зокрема Viessmann.

Під час переговорів сторони обговорили можливості посилення енергонезалежності Броварської громади та перспективи розвитку комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».

Спільна діяльність буде направлена на об’єднання зусиль задля підвищення енергоефективності Броварської МТГ, об’єднання зусиль задля підтримки енергетичної незалежності і сталого розвитку енергозберігаючих технологій та забезпечення енергетичної стійкості у громаді. Вдячний партнерам за готовність до спільної діяльності задля розвитку та зміцнення стійкості громади,

- наголосив Ігор Сапожко. 

Нагадаємо, що Броварська громада долучилася до міжнародного діалогу про майбутнє відновлення України. Про участь у Конференції з питань відновлення України URC 2026 у Ґданську повідомив міський голова Ігор Сапожко.

Читати "Моя Київщина" у Telegram