Броварська громада демонструє високі результати у шахах на всеукраїнському рівні
Юні гросмейстери Броварської міської територіальної громади гідно представили Київщину на V етапі наймасштабніших змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МР.
17 червня місто Черкаси перетворилося на головну шахову арену, де за звання найкращих боролися найсильніші учнівські команди з усіх куточків України.
Атмосфера в залі була максимально напруженою, але наші учні тримали фокус до фінальної секунди, блискуче контролюючи власні почуття. Шахові баталії перетворилися на справжній марафон витривалості та стратегічного мислення.
Результати вражають:
- Команда Броварського ліцею №5 імені Василя Стуса виборола ІІІ призове місце серед учнів 1-4 класів. Крім кубка, медалей та дипломів, кожен учасник отримав сертифікат на сучасний планшет, а також суперприз — незабутній відпочинок у Буковелі.
- Команда учнів 5-9 класів Броварського ліцею №9 продемонструвала неймовірний характер та посіла почесне VIII місце, упевнено увійшовши до топ-10 найсильніших шахових команд України.
Щиро вітаємо юних стратегів та їхніх наставників! Ви — наша гордість. Бажаємо нових цікавих партій та впевнених перемог на чорно-білих полях!,
- зазначили у дописі.
Нагадаємо, що спортсменка з Київщини Аліса Колпакчи здобула срібло чемпіонату Європи з пара триатлону.
Читати "Моя Київщина" у Telegram