#

Броварські бійці вибороли дев’ять медалей на турнірі «Lamberg Fight Cup-2025»

19.11.2025 09:04
Броварські бійці вибороли дев’ять медалей на турнірі «Lamberg Fight Cup-2025»
Успіх броварських спортсменів на всеукраїнському турнірі ММА у Львові

Броварські спортсмени здобули дев’ять медалей на одному з найбільших турнірів ММА року — «Lamberg Fight Cup-2025», що відбувся 14–15 листопада у Львові та зібрав понад 570 учасників з усієї України

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МТГ.

14–15 листопада у Львові відбувся масштабний турнір зі змішаних єдиноборств ММА — «Lamberg Fight Cup-2025», присвячений пам’яті Ігоря Слюсарчука, важливої постаті в розвитку львівських бойових мистецтв. Цьогоріч захід фактично став Кубком України з ММА та об’єднав понад 570 спортсменів з різних регіонів країни. Організаторами виступили «National MMA Federation of Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Львівської міської ради.

Змагання проходили одночасно у чотирьох октагонах та на одному килимі, що забезпечило велику кількість поєдинків у різних вікових групах: 10–11 років, 12–13 років, 14–15 років та 18+. Турнір став одним із наймасштабніших подій українського ММА у 2025 році.

Броварську громаду представляли вихованці тренерів ДЮСШ Броварської міської ради Олександра Горобінського та Олександра Рибалка, а також спортсменів клубу тренера Андрія Лисенка. Бійці продемонстрували високу майстерність і повернулися з дев’ятьма нагородами — трьома золотими, трьома срібними та трьома бронзовими медалями.

Чемпіони та призери від Броварів: 

Вихованці тренера Олександра Горобінського:

  • Демяненко Олександр — 1 місце

  • Король Владислав — 2 місце

Вихованці тренера Олександра Рибалка:

  • Примак Марк —  1 місце

  • Булах Олександр —  1 місце

  • Корчинський Марк —  2 місце

  • Мальков Владислав —  3 місце

Вихованці тренера Андрія Лисенка:

  • Сьомкін Євген —  2 місце

  • Гомольський Данило —  3 місце

  • Підгола Олександра —  3 місце

Нагадаємо, що у суботу, 15 листопада, на столичному татамі було до болю гаряче — Київ приймав гостей та містян на Відкритому кубку Києва "MEMORY CUP" 2025 з кіокушинкай карате, що проходив на честь "Янголів спорту" -  колег по єдиноборствах, які стали на захист України і віддали найвищу ціну — пожертвували життям заради незалежності України.

Читати "Моя Київщина" у Telegram