#

Броварські легкоатлети здобули чергові перемоги на чемпіонаті України-2024

02.07.2024 11:57
Фото з місця подій

28-30 червня, у Львові, на стадіоні "Скіф" відбувся чемпіонат України-2024 з легкої атлетики, який був останнім відбірковим стартом на Олімпійські ігри та молоді і Командного чемпіонату України з багатоборства серед дорослих та молоді

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Броварської МТГ.

Усього за медалі змагались 491 атлет та атлетка із 24 регіонів України. Серед них і легкоталети Броварської громади, які виступали у складі команди Київщини.

5 нагород у змаганнях дорослих та 6 нагород у змаганнях серед молоді вибороли броварські спортсмени.

Штовхальниця ядра Ольга Голодна виграла з найкращим результатом поточного сезону 16,16 м. На п’єдесталі пошани у Львові компанію штовхальниці склав 10-місячний синочок, якого атлетка й досі годує.

Серед чоловіків у змаганнях з метання спису своє лідерство підтвердив броварчанин Артур Фельфнер. У четвертій спробі спортсмену вдалось показати результат 81.31 м, який і забезпечив йому "золото" чемпіонату України.

Друге місце посів ще один броварський легкоатлет Євген Деулін 69.91 м, встановивши особистий рекорд.

20-річний Фельфнер метає за 80 метрів вже на своєму шостому турнірі поспіль. Артур представлятиме країну і наш край на Олімпійських іграх-2024 в Парижі, куди він відібрався за особистим рейтингом World Athletics.