#

Броварський футбольний клуб здобув перемогу в "Кубку Регіонів"

17.04.2018 16:10

Наприкінці березня в Сумах відбувся "Кубок Регіонів" - турнір організований Аматорською футзальною лігою України, перемогу в якому здобула команда з Броварів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Броварський спортивний портал".

Броварський «Атлетик» впевнено пройшов весь турнірний шлях і дійшов до фіналу, де зустрівся із господарями, ФК «Food Centre» (Суми). Броварчани були сильнішими – 7:2 і стали володарями «Кубку Регіонів».

Ось весь турнірний шлях броварського «Атлетика» до вершини:

Атлетик (Бровари, Київська обл.) - Вікторія (Краматорськ, Донецька обл.) 1:1 (0:0)

Голи: Степаненко (15) – Сороченко (24)

Попередження: Салтанов (7), Бодров (22) - Синельник (7), Карпунін (15), Філіп (18)

Початок другого матчу був чимось схожий на попередній поєдинок, який кількома хвилинами раніше завершився у манежі СумДУ. «Атлетик» швидко взяв хід гри під свій контроль, і здавалося, що забитий гол – це лише справа часу

Група E  Сумиобленерго (Суми) - Атлетик (Бровари, Київська обл.) 1:3 (1:2)

Голи: Ляпа (12) - Салтанов (7), Скрид (8), Степаненко (23)

Попередження: Ляпа (15)

30 березня    1/8 фіналу ВЛ  Епіцентр К - Forex Club (Хмельницький) - Атлетик (Бровари, Київська обл.) 2:6 (1:2)

Голи: Олянчук (5’) - Степаненко (1’,2’18’), Салтанов (20’), Поночовний  (20’), Воронков (21’)

Попередження: Успенський (5’,24’) - Гнезлілов (1’)

Вилучення: Успенський (24’) (друга жовта)

Протистояння команд, що посіли другі місця в групах «А» та «Е» анонсувалось, як змагання швидких та динамічних команд. Атлетик відразу захопив ініціативу, що і  вилилось в, поки що, найшвидший «дубль» турніру у виконанні Сергія Степаненка. Потроху «будівельники» розігрались, і це принесло свої плоди. На 5 хвилині Сергій Олянчук елегантно перекинув голкіпера броварчан.

1/4 фіналу ВЛ  Лугексперт (Сєвєродонецьк) – Атлетик (Бровари) 1:2 (0:1)

Голи: Дмитренко (19’) - Салтанов (2’, 18’), Степаненко (23’(дабл пенальті).

Попередження: Дмитренко (21’) - Бодров (17')

Перед грою, навіть гіпотетично, важко було виділити фаворита цієї зустрічі, але перші хвилини розставили все по місцям. Тотальна перевага броварчан вилилась у забитий м’яч вже в дебюті зустрічі.

31 березня 1/2 фіналу Вищої ліги "Квадр" (Нова Водолага, Харківська обл.) - "Атлетик" (Бровари, Київська обл.) 2:3 (1:2)

Голи: Ольховський (5, 14) – Кутовий (10), Поночовний (11), Степаненко (20)

Попередження: Петренко (11), Ольховський (24), Плоскін (24) – Степаненко (16)

ФІНАЛ ВИЩОЇ ЛІГИ СК СумДУ «Атлетик» (Бровари) – «Food Centre» (Суми) 7:2 (4:1)

Голи: Загура (5, 11), Поночовний (12, 14, 18), Гнезділов (17), Кутовий (27) - Велієв (1), Зеленський (28)

Попередження: Поночовний (12) – Зеленський (15)

Вирішальний поєдинок Кубку регіонів, всупереч стандартним уявленням про фінальні матчі, почався надзвичайно активно. Вже на першій хвилині Агіл Велієв, вдало спіймавши м’яч на ногу після розіграшу кутового, потужним ударом зльоту вразив ворота Віталія Воронкова – 1:0. Майже одразу ж небезпечна контратака у виконанні зв’язки Мисловський – Зеленський ледь не завершилася другим взяттям воріт «Атлетика», але влучити у отвір воріт останньому не вдалося.

Старт другої половини гри добив «Food Centre» остаточно. Як мінімум, після голів Гнезділова та Поночовного стало зрозуміло, що завадити «Атлетику» увезти трофей до Броварів буде вже майже нереально. «Атлетик» - новий володар «Кубку Регіонів» АФЛУ!