Бучанець Ярослав Клименко став чемпіоном України з кікбоксингу
Вихованець Бучанської ДЮСШ та спортивного клубу «ІППОН» Ярослав Клименко виборов золоту медаль і став чемпіоном України з кікбоксингу серед дорослих. Представники громади також успішно виступили на республіканському турнірі
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міської ради.
Бучанську громаду на чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих представив вихованець Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного клубу «ІППОН» Ярослав Клименко. За результатами змагань спортсмен здобув перше місце та став чемпіоном України.
Паралельно проходив республіканський турнір пам’яті загиблих воїнів, у якому також брали участь спортсмени з Бучі. Під керівництвом тренера Романа Ковеня вони продемонстрували високі результати та здобули призові місця. Зокрема, Давид Мусолезний виборов друге місце у розділі лайт-контакт, а Богдан Бойко — друге місце у фул-контакті.
У громаді відзначають високий рівень підготовки спортсменів та їхні успіхи на всеукраїнських змаганнях, а також вітають із досягнутими результатами, бажаючи нових перемог на національному та міжнародному рівнях.
Читати "Моя Київщина" у Telegram