#

Бучанські боксери здобули золото та бронзу на міжнародному турнірі в Сараєві

24.06.2026 11:36
Бучанські боксери здобули золото та бронзу на міжнародному турнірі в Сараєві
Бучанські спортсмени тріумфували на міжнародному турнірі з боксу

Спортсмени Бучанського спортивного клубу «Патріот» гідно представили громаду на міжнародному турнірі з боксу «Olympic Hope’s», що відбувся у Сараєві. Юні боксери вибороли п’ять золотих нагород та одну бронзову медаль

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міської ради. 

Спортсмени Бучанського спортивного клубу «Патріот» стали переможцями та призерами міжнародного турніру з боксу «Olympic Hope’s», який проходив у Сараєві, столиці Боснії і Герцеговини. Під керівництвом президента Бучанської міської федерації боксу Олексія Адамського спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та справжній бійцівський характер.

Переможцями міжнародного турніру стали Лев Дівінський, Гліб Воронець, Максим Олійник, Денис Снігур та Матвій Коваленко. Бронзову нагороду за підсумками змагань виборов Іван Мельничук.

Окрім участі у турнірі, під час поїздки юні спортсмени також відвідали Будапешт — столицю Угорщини. Там вони ознайомилися з історією, культурою та архітектурою міста, отримавши чимало нових вражень.

У Бучі привітали спортсменів і тренерський штаб з успішним виступом на міжнародній арені та побажали їм нових перемог, спортивного зростання і підкорення нових вершин.

Нагадаємо, що у Бучі відбувся фінальний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з настільного тенісу, який зібрав найсильніші команди з усієї країни.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: