#

Частину керівництва Білої Церкви викликали на допит у ДБР

27.05.2021 18:07
Частину керівництва Білої Церкви викликали на допит у ДБР
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 27 травня, співробітники ДБР викликали на допит посадовців Білоцерківської міської ради, які можуть бути причетні до корупційних діянь навколо купівлі будівлі ЦНАПу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на власні джерела у ДБР.

Варто зазначити, що міська рада придбала незавершену нежитлову будівлю (76% готовності), що розташована по вулиці Театральна, 5. площею 4,4 тисячі кв.м. Цікаво, що орієнтовна вартість цієї будівлі за даними Білоцерківської міськради склала 24,3 млн грн, хоча попередні власники (Павло Ходаківський та Наталія Сокирко) це майно придбали у фірми ТОВ "Т.Р.К. Театральний" лише за 4,5 млн грн.

Зараз повідомляється, що приміщення буде реконструйовано за програмою "Велике будівництво". Уже було проведено відкриті торги, замовником яких став Департамент регіонального розвитку Київської ОДА. Переможцем визнали ТОВ "БІЛОЦЕРКІВРОЗОПТТОРГ", яке проведе ремонт будівлі під ЦНАП за 88,2 млн грн.

Нагадаємо, що уквітні 2019 року детективи НАБУ проводили обшуки у кримінальному провадженніщодо придбання будівлі ЦНАПу в Білій Церкві за ймовірно за завищеною ціною намайже 20 млн грн. Тоді ж було накладено арешт на телефон мера Білої Церви Геннадія Дикого, де детективами НАБУ було виявлено переписку з одним із попередніх власників будівлі, до офіційної дати купівлі приміщення по вулиці Театральній. 

Читати "Моя Київщина" у Facebook