#

Четверо жителів Київщини - серед нагороджених першим указом Президента у 2026 році

03.01.2026 10:33
Четверо жителів Київщини - серед нагороджених першим указом Президента у 2026 році
Президент України підписав указ про нагородження 53 громадян державними відзнаками

Президент України Володимир Зеленський підписав перший указ у 2026 році – про відзначення державними нагородами 53 українців та українок із різних регіонів країни. Четверо з них – з Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Глава держави нагородив орденом "За мужність" ІІІ ступеня Олега Бурлачка – начальника відділення ДСНС у Київській області. Залучався до ліквідації наслідків російського обстрілу, зокрема Трипільської ТЕС. Двадцять четвертого січня торік разом із колегами врятував жінку з будинку в Глевасі на Київщині, пошкодженого через атаку російських дронів.

Почесне звання "Заслужений артист України" отримала артистка-вокалістка Ганна Мудра. Учасниця благодійних заходів і концертів на прифронтових територіях для військових і ВПО. Займається волонтерською діяльністю, їздить із концертами в райони бойових дій.

Почесне звання "Заслужений вчитель України" отримав вчитель хімії Євгеній Атамасенко. Фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2025 і переможець у номінації "Вчитель хімії". Відзначився інноваційними підходами, створенням STEM-простору та прагненням створити відкриту STEM-станцію для учнів.

Почесне звання "Заслужений лікар України" отримав Артем Абраменко. З початку повномасштабного російського вторгнення провів близько 500 операцій пораненим воїнам, зокрема з тяжкими та множинними травмами. 

Нагадаємо, Кирило Буданов призначений керівником Офісу президента України, а Олег Іващенко очолив Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України. Відповідні укази підписав президент Володимир Зеленський.

Читати "Моя Київщина" у Facebook