#

ДАЗВ визначило межі Чорнобильського заповідника

26.03.2021 18:55
ДАЗВ визначило межі Чорнобильського заповідника
Фото з мережі Інтернет

Нещодавно Державне агентство України з управління зоною відчуження погодило проєкти двох важливих документів для Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Державне агентство України з управління зоною відчуження" у Facebook.

Перший з них – проєкт землеустрою – визначає межі Чорнобильського заповідника загальною площею 226964,7 га. Цей документ є передумовою для здобуття прав постійного користування земельними ділянками, на яких розташований Заповідник.

Другий – проєкт організації території Чорнобильського заповідника – розроблявся відповідно до законодавства та вимог міжнародних договорів з метою визначення та обґрунтування заходів, які передбачається здійснити протягом п'яти років щодо провадження діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів та об’єктів, а також визначення й обґрунтування стратегії розвитку природного заповідника на десять років.

Також нагадаємо, що для нерозповсюдження коронавірусу адміністрація ЧАЕС прийняла рішення з 25 березня перевести персонал станції на особливий режим роботи.

Читати "Моя Київщина" у Facebook