Депутату з Бориспільщини повідомили про підозру через фіктивний статус УБД
На Київщині депутат однієї з міських рад Бориспільського району отримав підозру у використанні фіктивних документів для оформлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та незаконного отримання державних виплат. За даними слідства, йдеться про суму понад 262 тисячі гривень пенсійних нарахувань
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу прокуратури Київщини.
За процесуального керівництва Бориспільської окружної прокуратури депутату однієї з міських рад Бориспільського району повідомлено про підозру у використанні завідомо підроблених документів та шахрайському заволодінні бюджетними коштами в умовах воєнного стану.
Слідство встановило, що чоловік проходив військову службу, однак фактично не був залучений до виконання бойових завдань і не брав безпосередньої участі в заходах оборони держави. Попри це, він подав до уповноважених органів довідку з неправдивими відомостями про нібито участь у бойових діях. На підставі цього документа йому було оформлено статус особи з інвалідністю внаслідок війни та призначено відповідні пенсійні виплати. Упродовж 2024–2025 років, за даними слідства, підозрюваний незаконно отримав із державного бюджету понад 262 тисячі гривень.
Йому інкримінують використання завідомо підробленого документа та заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану. Санкція найтяжчої статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
У прокуратурі наголошують, що будь-які спроби зловживання статусом захисника України та отримання неправомірних виплат під час війни розцінюються як особливо цинічні та будуть принципово переслідуватися.
Читати "Моя Київщина" у Facebook