#

Девелопер з Софіївської Борщагівки розповів про "несовкового" кандидата на голову громади

29.09.2020 17:17
Девелопер з Софіївської Борщагівки розповів про "несовкового" кандидата на голову громади

Девелопер Андрій Мартинов підтримав кандидатуру Романа Гаха, якого партія "Слуга народу" висунула кандидатом на посаду голови Борщагівської ОТГ, оскільки вважає, він не займатиметься політичними іграми та відстоюватиме інтереси громади

Про це він розповів у інтерв'ю інформаційному порталу Kиеввласть, пише "Моя Київщина".

"Мій друг і партнер Роман Гах отримав пропозицію висунутися в голови ОТГ від партії "Слуга народу". З Романом Володимировичем ми працюємо вже більше 10 років, природно, він вирішив дізнатися мою думку з цього приводу, і я, недовго думаючи, сказав йому, що на його місці я б балотувався. А я зі свого боку допоможу, чим зможу", - розповів Мартинов.

Він також додав, що Роман Гах є його другом і вони знайомі уже 12 років.

"І він уже змінив Борщагівку на краще. Ми разом з ним пройшли 12 років, починаючи з самого початку будівництва ЖК від Мартинова на Софіївській Борщагівці … Я зрозумів, що йому можна довірити господарство, якому ти віддав частину серця, з любов'ю все зробив. Він став відповідати і за фінанси, і за зміст побудованих ЖК - вся ця краса: фонтани, газони, дитячі майданчики та інші зручності, це і його робота. Адже він відповідає за роботу трьох Житлосервісів", - зазначив Мартинов.

Він наголосив, що Роман Гах - це професійний господарник нової формації, "без радянських стереотипів, мовляв, і "так зійде".

Мартинов наголосив, що як виборець готовий довірити Гаху господарство у Борщагівській громаді, і іншим рекомендує.

"Роман дуже добре вміє організувати навколо себе команду фахівців, він вміє керувати людьми, він вміє ставити перед ними завдання, він вимогливо перевіряє, щоб вони були виконані", - зазначив Мартинов.

Девелопер також відзначив позитивну, на його думку, рису характеру Романа Гаха – не проявляти гнучкість у принципових питаннях.

"Він ні під кого не буде прогинатися в політиці. Зрозуміло, що гарантувати тільки сам Бог може, але я можу сказати твердо на 99,9%, що Гах не прогнеться ні перед якими людьми, ні перед якими авантюристами, які будуть схиляти його на якийсь сумнівний компроміс. Взагалі, гнучкість саме в українській політиці - це її бич. Принциповість не в честі в українських політиків.

Але, я, до речі, не вважаю, що Гах йде саме в політику. Він йде зайняти місце найнятого громадою менеджера-господарника і навести порядок. А не грати в якісь політичні ігри з партіями, політиканами, базікати про зовнішньополітичні орієнтири і цивілізаційний вибір та інше. Я знаю чітко, що ця людина буде відстоювати інтереси громади. Він не буде грати в політику", - наголосив Мартинов.

Нагадаємо, 18 вересня партія Київська обласна організація партії "Слуга народу" висунула керівника кількох житлосервісів у Софіївській Борщагівці Романа Гаха кандидатом на голову Борщагівської ОТГ.

Читати "Моя Київщина" у Facebook