#

Дівчина з Борисполя посіла третє місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

27.08.2021 20:00
Фото з місця події

Учора, 27 серпня, на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який зараз проходить у Румунії, змагалась представниця ДЮСШ Слободян Аніта

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа" у Facebook.

Вихованка Юрій Ликов посіла третє місце серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг. У присіданні та жимі Аніта виборола малі бронзові нагороди, а у тязі завоювала срібну медаль.

До того ж нещодавно Слободян Аніта стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Вітаємо спортсменку та тренера зі здобутками на міжнародній арені!, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 22-річна Ірина Коляденко, бронзова призерка Олімпіади-2020 у жіночій боротьбі, отримала ще одну квартиру від міської влади.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть