#

Дівчина заступника генпрокурора придбала елітне майно під Києвом (ВІДЕО)

20.06.2024 12:39
Дівчина заступника генпрокурора придбала елітне майно під Києвом (ВІДЕО)
Христина Ільницька та Дмитро Вербицький

Дівчина заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького цьогоріч придбала елітне майно під Києвом, вартість якого значно перевищує її офіційні доходи 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "СтопКор".

Йдеться про будинок та автомобіль, які разом коштували щонайменше 52 мільйони гривень. 

Але сукупний дохід Христини за останнє десятиліття ледве перевищив 360 тисяч гривень, як зʼясували журналісти.

Зазначається, що Ільницька придбала маєток у котеджному містечку "Коник" за 2,1 млн грн. І це при тому, що вартість подібного котеджу у містечку стартує від 50 млн грн. Ймовірно, задля того, аби уникнути зайвих питань, не так давно жінка переписала це майно на свою матір.

Як з'ясували журналісти, Ільницька може дозволити собі не тільки маєток, а й інші елементи розкоші, відвідини найдорожчих салонів Києва, прогулянки на яхтах, концерти у VIP-ложах та люксові автомобілі.

При цьому походження коштів на розкішні аксесуари, елементи одягу, дозвілля та авто класу люкс обраниці Вербицького невідоме. Не менш цікавим фактом є те, що зарплатні посадовця не вистачило б на таку кількість брендового одягу та іншого майна.

До прикладу, у мережі Ільницька публікувала фото, на якому позувала із сумочкою Dior у руках. Вартість такої становить понад 6 500 доларів, і вона в таємничої коханки прокурора ще й в двох кольорах – а це вже понад 500 тисяч гривень.

А це, на секундочку, понад 5 років безупинної роботи для людей з мінімальною зарплатою в Україні за умови, якщо не їсти, не годувати сім’ю і мати дах над головою.

Христина Ільницька також є щасливою власницею легендарної сумочки Birkin у рожевову кольорі за майже 28 тисяч доларів. Таким чином, лише на ці три аксесуари нова пасія заступника Генпрокурора витратила понад мільйон гривень.

Та це іграшки в порівнянні з автівками. Ось до прикладу, як ця, яку так часто "світить" героїня – Porsche Macan 2023 року, вартість її може сягати 90 тисяч доларів. Навіть річної зарплати заступника Генпрокурора замало, щоб таку придбати

– зауважує Ольга Левицька.

Розслідувачі з власних джерел дізналися, що Porsche Macan 2023 року орієнтовно може коштувати 3 400 000 грн. Так, модель Macan T в гарній комплектації продається за 3 500 000 грн. Якщо там більш топова комплектація, то це десь 3 700 000 грн та навіть 3 800 000 грн.

Зауважимо, що у сторис Христини Ільницької також неодноразово зʼявлявся і автомобіль Mersedes Benz 2021 року, ціна за такий вживаний становить до 65 тисяч доларів. А також мотоцикл марки Ducati вартістю близько 30 тисяч "зелених".

При цьому, за нашою інформацією з податкової служби, увесь її офіційний заробіток з 2015 року – це всього 364 тисячі гривень. Тому виникає запитання: чи законно вона взагалі весь цей час працювала і чи працювала справді? Ймовірно, справи в Ільницької пішли вгору саме з можливим початком стосунків з держслужбовцем.

Нагадаємо, що директор "Київекспертизи" Хорошевський має елітний маєток у Вишгороді.


Читати "Моя Київщина" у Facebook