#

Для поглиблення економічного співробітництва Київщина та штат Вашингтон створять онлайн-майданчик

19.03.2024 12:48
Для поглиблення економічного співробітництва Київщина та штат Вашингтон створять онлайн-майданчик
Фото з місця подій

Київщина та штат Вашингтон створять онлайн-платформу для розширення економічного співробітництва між регіонами

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Руслана Кравченка.

Це буде бізнес-майданчик, де виробники Київської області та американського штату зможуть оприлюднити всю інформацію про свою продукцію та розширити товарообіг. КОВА обіцяє наповнювати платформу усією актуальною інформацією щодо ведення бізнесу в Україні, якої так потребує американський інвестор.

Про це домовився голова КОВА Руслан Кравченко з командою Департаменту комерції штату Вашингтон на чолі з директором Майком Фонгом. 

В Сіетлі він провів низку зустрічей з представниками американського бізнесу. Зокрема, з компаніями, які виробляють військове обладнання, дрони, РЕБ, лазерне оснащення, всесвітньо відомими компаніями  Amazon, Starbucks, організаціями World Affairs Council, Pacific Northwest Alliance, Great Seattle Partners.

З організацією CleanTech Alliance, яка співпрацює з 25 компаніями, обговорили можливість залучення інвестицій для реалізації проєктів з відбудови інфраструктури за принципом "краще, ніж було". Також голова КОВА відвідав одного з найбільших виробників авіаційної техніки Boeing та суднобудівну компанію Save Boats.  

З компанією Washington Maritime Blue, яка займається розвитком морського бізнесу, домовилися найближчим часом підписати Меморандум про співпрацю. Це дозволить залучити значну кількість українських стартаперів до реалізації спільних проєктів. 

Руслан Кравченко написав:

Київщина – привабливий інвестиційний регіон. Ми займаємо 3 місце по Україні за обсягом капітальних інвестицій та 4 місце за обсягом прямих іноземних інвестицій. Запросив американських інвесторів приїздити на Київщину та реалізовувати інноваційні проєкти. І перший такий візит відбудеться вже у травні цього року. Зі свого боку Київщина готова забезпечити найкращі умови для розвитку бізнесу та максимально сприяти у вирішенні широкого спектру питань. Для Київщини – це, в першу чергу, створення робочих місць, що сприятиме поверненню українців додому. 
Українським та американським виробникам бракує повної інформації про потреби ринків та можливості реалізовувати свою продукцію. І ми з боку адміністрації плануємо систематизувати обмін інформацією. 

Нещодавно для підтримки українських виробників за ініціативи Президента України було створено економічну платформу "Зроблено в Україні". Допомагати українським виробникам будуть і шляхом просування їхньої продукції у США. 

Ще один напрямок співпраці – розвиток жіночого підприємництва та реалізація спільних проєктів. 

Попри колосальні збитки Київщина залишається в пʼятірці лідерів серед бізнес привабливих регіонів.

Нагадаємо, що Київщина та штат Вашингтон підписали Меморандум про співпрацю.

Читати "Моя Київщина" у Telegram