#

Дві викладачки з Приірпіння перемогли на Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури (ФОТО)

30.10.2020 15:45
Дві викладачки з Приірпіння перемогли на Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Вчителька польської мови з Ірпінської школи №18 (Коцюбинське) Ганна Шамрай та керівник гуртка-методист Центру творчості дітей та юнацтва (Гостомель) Інна Литвиненко стали переможницями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних закладів освіти

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Управління освіти і науки Ірпінської міської ради" у Facebook.

Авторський рукопис "Обираю польську" Ганни Шамрай було визнано найкращою в категорії навчальних програм дослідницько-експериментального напряму (наукове відділення "Мовознавство").

Цей трирічний курс тісно пов’язаний зі шкільною програмою, що паралельно з вивченням предмету "Польська мова як друга іноземна" надає можливості дітям досягти високого рівня володіння мовою, – відзначається в повідомленні.

Авторська навчальна програма мовно-літературного гуртка "Рідне слово", створена Інною Литвиненко, розрахована на вихованців початкового та основного рівнів навчання.

Змістовна, цікава, кожен розділ програми спонукає керівника і гуртківців творчо працювати, розвивати здібності з літератури, оволодівати навичками культури мови. Гуртківці-початківці, учні молодших класів на заняттях вчаться спілкуватися, знайомляться з етимологією деяких слів, працюють над складанням власних творів-мініатюр про родину, членів родини, професію батьків, сімейні традиції, рідний край та інше. Вихованці основного рівня ‒ діти 10‒12 років ‒ отримують знання про систему віршування, вчаться писати власну поезію, а також знайомляться з особливостями написання малої прози, – розповіли в управлінні освіти і науки.

Тепер вчительки з Приірпіння візьмуть участь у загальнонаціональному етапі конкурсу.

Нагадаємо, що в місті Ірпінь ЦНАП буде приймати жителів лише за терміновою необхідністю.Читати "Моя Київщина" у Telegram