#

Двоє боксерів з Броварів стали срібними призерами міжнародного турніру (ФОТО)

13.02.2023 17:30

Броварські боксери Іван Папакін та Дмитро Ловчинський вибороли срібні нагороди на міжнародному турнірі в Угорщині

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на телеграм-канал "Трибуна - Бровари".

В угорському місті Деберцен фінішував міжнародний турнір із боксу класу "А" серед   чоловіків та жінок – "Меморіал Іштвана Бочкаї". Участь у ньому взяли 259 спортсменів з 26 країн світу.

Спортсмени Іван Папакін у ваговій категорії 75кг та Дмитро Ловчинський у ваговій категорії 92+кг здобули по три перемоги та поступилися суперникам лише у фіналі. У результаті броварчани здобули дві срібні медалі.

Нагадаємо, що фахівці з'ясували, що вода в бюветі парку "Перемога" у Броварах не відповідає санітарним нормам