#

Ексочільник Київської ОДА Чернишов анонсував ліквідацію деяких районів України

02.06.2020 16:25
Ексочільник Київської ОДА Чернишов анонсував ліквідацію деяких районів України
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що в Міністерстві розвитку громад та території України, яке очолює Олексій Чернишов, розробили законопроєкт про реорганізацію органів місцевої влади та ліквідацію деяких районів, у тому числі й Києво-Святошинського району

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на офіційний веб-сайт Міністерства.

Мінрегіон із залученням експертів розробив проєкт закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань діяльності та організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів, - йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що згідно із цим проєктом можуть ліквідувати також один із найбагатших районів Київщини – Києво-Святошинський.

У Міністерстві зазначають, що за планом реформи до середини липня 2020 року передбачається, що Верховна Рада ухвалить постанову про створення в Україні нових районів.

У зв’язку з цим, вже зараз треба розуміти, що після ліквідації нинішніх і створення нових районів будуть реорганізовуватися місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, як вирішуватимуться між ними питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань, – прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Законопроєкт також пропонує уповноважити Кабінет Міністрів України створювати та ліквідувати місцеві та районні державні адміністрації.

Читати "Моя Київщина" у Telegram