#

Фастівчанка виборола першу медаль для України на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

28.02.2024 12:58
Фото з місця подій

Фастівчанка Марія Сташко здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в угорському Дьєрі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.

Це перша медаль України на цьому чемпіонаті Європи.

Марія виборола медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м серед юніорок.

Вихованка ДЮСШ "Локомотив" відділу з питань фізичної культури та спорту, учениця 11 класу Фастівського академічного ліцею № 9  увійшла до трійки призерів, набравши 228.5 очка.

Україну в основних змаганнях представляють 11 спортсменів, у юніорських - вісім.

Нагадаємо, що Фастівська громада обрала переможців другого етапу "Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч".