#

Фастівській картинній галереї виповнився рік

02.01.2024 18:00
Фастівській картинній галереї виповнився рік
Фото з місця події

На початку 2023 року у Фастові було відкрито картинну галерею, яка стала першою такою галереєю, створеною під час повномасштабного вторгнення росії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Фастівської міськради.

Започаткував картинну галерею Заслужений художник України, радник голови Національної спілки художників України з творчих питань та виставкової діяльності, член національної спілки художників України, академік Української академії геральдики, дійсний член Українського наукового товариства геральдики та вексилології, науковий радник  Української екологічної академії, член Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, дипломант багатьох міжнародних виставок і конкурсів, лауреат міжнародних премій Анатолій  Марчук.

Сьогодні з нагоди першої річниці до галереї завітали гості з вітаннями – художники, науковці, представники владних структур та громадянського суспільства. І, традиційно, не обійшлося без подарунків. Галерея поповнилася новими мистецькими творами, зокрема, портретом Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" авторства Анатолія Марчука та скульптурною композицією "Доброволець" Анатолія Древецького. 

Галерея поповнилася ще 20 творами мистецтва і тепер нараховує у своєму арсеналі більше 50 полотен. Розташована вона на 3 поверсі міського Палацу культури та відкрита для відвідувачів.

Нагадаємо, що 21 грудня у Фастівському державному краєзнавчому музеї пройшло відкриття виставки "Різдвяне мереживо".

Читати "Моя Київщина" у Telegram