#

Гендиректор "Борисполя" став очільником Державної митної служби

28.10.2020 18:40
Гендиректор "Борисполя" став очільником Державної митної служби
Павло Рябікін

Стало відомо, що Кабінет Міністрів призначив новим головою Державної митної служби Павла Рябікіна – генерального директора аеропорту "Бориспіль" та колишнього народного депутата трьох скликань

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "LB.ua". 

Зауважимо, що Павло Рябікін переміг у конкурсі на посаду, оголошеному Національним агентством з питань державної служби 24 жовтня. За словами нардепа Олексія Гончаренка, рішення про призначення було ухвалено на засіданні Кабміну.

Згідно з умовами конкурсу, керівником Митної служби мала шанс стати особа з вищою освітою не нижче магістра, загальним стажем роботи не менше семи років. Досвід роботи на посадах державної служби категорії "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у сфері митної справи та бюджетній сфері має бути не менше трьох років.

Претендент повинен вільного володіти державною, а також іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Посадовий оклад – 29 400 гривень з низкою надбавок, доплат та премій.

Нагадаємо, що Павло Рябікін був народним депутатом в трьох скликаннях, є главою міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, що колишній заступник голови Центральної виборчої кампанії Андрій Магера заявив, що у зв’язку зі смертю Федорчука у Борисполі відбудуться повторні вибори.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: