#

Голова Броварської РДА буде боротися із "піщаною мафією" (ВІДЕО)

17.10.2020 15:05
Голова Броварської РДА буде боротися із "піщаною мафією" (ВІДЕО)
Георгій Біркадзе

Учора, 16 жовтня, новопризначений очільник Броварської РДА провів нараду, на якій зазначив, що буде особисто контролювати процес видобутку піску в районі та не допустить розкрадання ресурсів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Георгія Біркадзе у Facebook.

Георгій Біркадзе зазначив, що всі компанії-видобувачі піску у Броварському районі мають працювати в однакових конкурентноспроможних умовах, виключно на законних підставах і сплачувати податки у місцеві бюджети.

Якщо деякі особи сприймають перераховані умови як тиск на бізнес, то у мене, по-перше, виникає питання: а як ви працювали до того? По-друге, хочу ще раз підкреслити, що я "лобіюю" тільки інтереси мешканців району. Якщо будуть порушення з боку видобувачів піску, я звертатимусь до прокуратури, поліції, СБУ. Якщо буде здійснюватися необґрунтований тиск на бізнес, я також готовий втручатися, - наголосив очільник РДА.

За словами Біркадзе, незабаром будуть встановлені вагові комплекси для зважування вантажівок, що дозволить підрахувати реальні об’єми видобутку. На думку очільника адміністрації, фури їздять з великим перегрузом, що призводить до знищення доріг у районі.

Тут закони будуть такі, які встановлені Конституцією України. Ніхто не буде красти, я вам цього не дам зробити. Ви тут 30 років дерибанили, вивозили пісок і ні копійки в бюджет не заплатили. Пора боритися із мафією, - сказав Георгій Біркадзе.

Нагадаємо, що голова Броварської РДА Біркадзе ініціював приїзд нардепа Дубінського на зустріч з громадою.


Читати "Моя Київщина" у Facebook