#

Голова Київської ОДА Володін проінспектував роботи із утеплення шкіл у двох районах (ФОТО)

21.10.2020 09:10
Голова Київської ОДА Володін проінспектував роботи із утеплення шкіл у двох районах (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 20 жовтня, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін проінспектував роботи із утеплення опорних шкіл у Білоцерківському та Рокитнянському районах

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Зокрема, очільник області побував на відкритті оновленого стадіону "Колос" в місті Тетіїв. Нагадаємо, КОДА продовжує термомодернізацію шкіл Київщини в рамках обласної Програми енергозбереження та підвищення енергоефективності.

Так, в навчальному закладі Синявського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів", де навчається 300 учнів, зокрема 35 – в інклюзивних класах, вже замінено вікна, утеплено підвал та стіни, відремонтовано покрівлю та фундамент будівлі. Таким чином термомодернізація школи дає можливість отримати економію енергоресурсів у понад 88%. Загалом на заходи з утеплення даного закладу із обласного бюджету було виділено понад 10 мільйонів гривень.

Дещо менший обсяг робіт було проведено у "Шкарівському академічному ліцеї – центрі позашкільної освіти" в с. Шкарівка Білоцерківського району. У опорному закладі з інклюзивно-ресурсним центром навчається 458 дітей. За програмою енергозбереження тут також було відремонтовано та утеплено будівлю. Зокрема, закуплено обладнання для класів та приладдя для сучасного харчоблоку. Вартість робіт складає близько 5 мільйонів гривень.

За результатами інспекції об’єктів Василь Володін відзначив ефективність виконаної роботи. Зауважив, що наразі виконано дві важливі умови – комфорт та економія енергоресурсів, а отже – бюджетних коштів. Зокрема голова КОДА анонсував завершення аналогічних робіт в інших районах Київщини та продовження Програми термомодернізації в наступному році.

Загалом цього року відповідна робота передбачена у восьми школах. Всі навчальні заклади будуть завершені вже невдовзі. Наступного року ми плануємо продовжити програму, і таким чином відпрацювати 10 шкіл, - сказав Василь Володін

Після відвідин навчальних закладів Василь Володін завершив робочий візит на Тетіївщині, де завершено масштабну реконструкцію стадіону "Колос".

Відновлення стадіону, а саме будівництво нових трибун, мультифункціонального майданчику та майданчику для гри у міні-футбол є частиною програми "Велике будівництво". Загальна вартість інвестицій склала 5,2 мільйони гривень. Наразі це третій стадіон, який відкрито на Київщині, всього ж їх 5. Під час відкриття стадіону, голова КОДА зазначив, що повністю задоволений якістю виконанням робіт та висловив впевненість, що на цьому стадіоні з'явиться своя потужна футбольна команда, яка досягатиме великих вершин.

Нагадаємо, що у селі Юрів Макарівського району через річку Здвиж триває будівництво моста.


Читати "Моя Київщина" у Facebook