#

Гучний освітній скандал у Білій Церкві: начальника управління освіти відсторонили від посади

05.09.2025 11:34
Гучний освітній скандал у Білій Церкві: начальника управління освіти відсторонили від посади
Скандал у сфері освіти в Білій Церкві викликав суспільний резонанс

Суд тимчасово відсторонив від посади начальника управління освіти та депутата міськради Юрія Петрика. Виконувати його обов’язки призначили іншу особу. Водночас на це рішення вже подано апеляцію

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис на сторінці спільноти "Новини Білої Церкви" у Facebook.

В.о. міського голови Володимир Вовкотруб заявив, що остаточні висновки у справі має зробити лише суд. Він підкреслив: до міської ради поки не надходили жодні офіційні документи про підозри посадовцям. За його словами, після завершення судових розглядів планують провести пресконференцію, де громаді представлять усі деталі.

Як відомо, нещодавно у Білій Церкві викрили масштабні зловживання в освітній сфері. За даними прокуратури, серед тих, хто отримав підозру, був і Юрій Петрик. Слідчі встановили: замість якісних продуктів для шкіл та садочків він разом із постачальником «перекидав» інші товари, організувавши схему розтрати понад 2 млн грн з бюджету.

Нагадаємо, що на Київщині нова хвиля викриттів у розтраті бюджетних коштів: серед фігурантів — представники Білої Церкви.

Читати "Моя Київщина" у Telegram