#

Інспектор "Муніципальної варти" Ірпеня здобув другу перемогу в чемпіонаті кулачних боїв

19.04.2021 15:50
Олексій Широков

Інспектор ірпінської "Муніципальної варти" Олексій Широков здобув другу перемогу в чемпіонаті української Ліги кулачних боїв "Mahatch"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ITV".

Cуперником Широкова був 21-річний боєць ММА із Одеси Сергій Алписпаєв. Поєдинок тривав три раунди, після чого судді одноголосно визнали перемогу Олексія.

24-річний Широков – кандидат у майстри спорту з боксу, переможець Кубка Києва та призер міжнародного турніру. Наступного разу він виступить в 1/16 фіналу чемпіонату.

Нагадаємо, що команда "Ірпінської агенції розвитку" долучилася до двомісячника благоустрою міста.