#

Ірпінь та Бучу відвідав спецпредставник МЗС Греції в Україні

25.10.2024 08:15
Ірпінь та Бучу відвідав спецпредставник МЗС Греції в Україні
Фото з місця події

У четвер, 24 жовтня, спецпредставник МЗС Греції в Україні – Спиридон Ламбрідіс – разом з депутатами та представниками економічного блоку уряду відвідав Ірпінь та Бучу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ІрпіньDaily".

Разом із послом Республіки Греція в Україні Александросом Дімітракопулосом високі гості відвідали меморіал на Романівському мосту, оглянули зруйнований Будинок культури та цвинтар автомобілів. А також – побували в Храмі Андрія Первозванного, де вшанували памʼять вбитих окупантами мирних бучанців.

Візит відбувся в рамках поїздки Київщиною для учасників та учасниць Українсько-грецького енергетичного діалогу –  зустрічі українського бізнесу та грецьких урядовців для обговорення відновлення й підтримки української інфраструктури, що перебуває під постійною атакою росіян.

У БІГ-регіоні гостей супроводжували представники  ГО "Інститут сталого розвитку громад" (ISDC).

Нагадаємо, що місто-герой Ірпінь з 22 жовтня має представництво в Комітеті регіонів ЄС у Брюсселі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: