18.02.2022 14:20
Ірина Коляденко

Ірпінчанка Ірина Коляденко посіла 10-ту сходинку у світовому рейтингу молодих (віком до 25 років) борців і борчинь різних стилів за версією міжнародної федерації United World Wrestling

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ITV".

Зазначимо, що до рейтингу, який складається з 25 осіб, увійшли найяскравіші молоді зірки спорту, що вступають у розквіт своєї кар’єри. Очікується, що саме ця генерація спортсменів найбільше претендуватиме на олімпійські медалі в Парижі в 2024 році.

За останні кілька років жіноча збірна України з боротьби стрімко піднялася на вершину рейтингу, і Коляденко є однією з головних причин цього. Зліт спортсменки почався на міжнародному турнірі в Україні у 2019 році, на якому вона перемогла володарку Кубка світу в особистому заліку й віце-чемпіонку Європи Тетяну Ріжко (Україна). Далі вона посіла друге місце у ваговій категорії 65 кг на турнірі "Poland Open" і на чемпіонаті світу, а потім перейшла до олімпійської ваги 62 кг в рамах підготовки до олімпійського забігу в Токіо.

Нагадаємо, що школярі 5-11 класів Ірпінської громади з 21 лютого переходять на очне навчання.