#

Ірпінчанка Ольга Лящук – одна із найсильніших жінок планети (ФОТО, ВІДЕО)

15.11.2021 20:40
Ольга Лящук

Із 12 до 14 листопада у США проходив світовий фестиваль "SBD Official Strongman Games", де Ірпінчанка Ольга Лящук посіла друге місце

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Спільна Перемога" Facebook.

Ольга Лящук вже декілька разів здобувала титул найсильнішої жінки планети. Цього разу спортсменка посіла друге місце на світовому фестивалі "SBD Official Strongman Games", поступившись переможниці змагань лише одним балом. У дописі зазначають:

Враховуючи, що на початку змагань, при виконанні першої вправи, Ольга пошкодила м‘яз на нозі, та всі дні змагань робила надлюдські зусилля, при цьому вигравши у найскладнішому розділі – естафета, та єдина, хто з усіх вийшовших до фіналу, враховуючи спортсменку важчу на 40 кілограмів, що отримала 1-е місце, змогла підняти та закинути на платформу шар вагою 150 кілограмів.

Також у повідомленні наголошують, що ця перемога – це саме той випадок, коли 2-е місце вартує дорожче, ніж перше. Зал аплодував українці стоячи.

Нагадаємо, що футбольний клуб Ірпінської громади здобув Кубок Києво-Святошинського регіону.