#

Ірпінська міськрада хоче змусити забудовників знести "зайві" поверхи в будинку

02.06.2020 15:49
Ірпінська міськрада хоче змусити забудовників знести "зайві" поверхи в будинку
Фото з мережі Інтернет

Будівництво нових навчального та лікувального корпусів школи №1 і поліклініки, кошториси без цифр, платні медичні послуги, знесення зелених насаджень та боротьба із «зайвими» поверхами

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на Ірпінь онлайн. 

Ці та інші питання 2 червня винесли на розгляд Ірпінського міськвиконкому. Відповідно до повідомлення на офіційному сайті ІМР попереднє засідання відбулося майже місяць тому.

Основними питаннями виявилися скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, наданих Ользі Целік (вул. Українська, 57-а) та Максиму Скибі (вул. Гагаріна, 51).

Таким чином Ірпінська міська рада виходить на «стежину війни» із забудовниками, які «ліплять» на своїх будинках «зайві» поверхи, що не відповідає заявленій документації.

Цікаво, що згадали про це лише зараз, коли стільки висоток з містобудівними порушеннями уже встигли здати в експлуатацію. Та й обрали цапами відбувайлами, скажемо так, не «своїх» забудовників.

Нічого дивного, адже наближаються вибори. Тому тимчасова ірпінська влада вирішила позагравати з виборцями, щоб додати собі балів.

Як відомо, в Ірпені фіксуємо безліч прецедентів, коли обурена громада намагається припинити незаконну забудову, зокрема у приватному секторі. Так, справа щодо споруди по вул. Давидчука, 35 розглядається у суді.

Водночас на засіданні виконкому при розгляді проєктно-кошторисної документації доповідачка, перераховуючи роботи, «чомусь» не назвала головне – суми, які мають за це сплатити з бюджету.

Знову кошти витрачають на вул. Підгірну (можливо, стосується набережної), стелу Творчого духу, амфітеатр у парку Незнайка, станцію водоканалу (вул. Чехова) тощо.

Вартість «розважальних» об’єктів, у які так щедро «закопують» гроші платників податків, лише зростає. А новостворених соціальних – одиниці.

На виконкомі погодили режим роботи на будівництві нових навчального та лікувального корпусів школи №1 і поліклініки. Мовляв, щоб не заважали мешканцям будинків, що поряд, та відвідувачам.

Ще одне питання – платні медичні послуги. Як зазначалося, вони стосуються громадян, які не підписали декларації з лікарями. За 7 місяців на них заробили 300 тис. грн.

Члени виконкому надали дозволи на знесення зелених насаджень для облаштування проїзду загального користування по вул. Сагайдачного, 3-г, аварійних, сухостійних. Проте їх кількість не вказали.

Присвоїли поштові адреси висоткам скандально відомої забудовниці Яни Ільницької (вул. Білокур, 5-а, -б) та Олександра Кривеня (вул. Тургенівська, 25-е), зблокованим дачним будинкам по вул. Найкращій і Комфортній.

Нагадаємо, що на Київщині забудовник обікрав людей.Читати "Моя Київщина" у Facebook