#

Ірпінський художник Василь Попель потребує допомоги (ВІДЕО)

11.03.2021 08:55
Ірпінський художник Василь Попель потребує допомоги (ВІДЕО)
Василь Попель

В Ірпені художник Василь Попель потребує непростої операції на серці, тому мешканців Ірпеня закликають не залишатися осторонь чужої біди

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ITV".

Галерея ірпінського художника Василя Попеля знаходиться на вулиці Центральній, 97. Шістнадцять років тому він збудував її сам, власними руками. Усі картини тут створені також ним, і на більшості з них – квіти. Колись у цій галереї було досить людно. Проте сьогодні поціновувачів такого виду мистецтва все менше.

Художнику кошти наразі дуже потрібні. Восени минулого року Василь Олександрович переніс інфаркт і тривалий час проходив реабілітацію. Тепер чоловік потребує непростої операції на серці. 

Там, де звузились судини на серці, треба робити шунтування. Заводиться туди розширювач, вставляється там. Кожна операція коштує десь приблизно 20 тисяч. Їх треба п’ять зробити, але хоча б три – і то буде стан кращий, - розповів Василь Попель.

Тож, якщо ви маєте бажання допомогти – не оминіть такої нагоди й перекажіть кошти на картку художника. Або ж завітайте до його галереї на вулиці Центральній, 97 в Ірпені й придбайте одну з його картин. Адже це саме те, чим він сьогодні живе і планує надалі жити.

Номер картки для фінансової допомоги: 5457 0822 2728 9746 (Попель Василь Олександрович).

Також нагадаємо, що в лісі міста Ірпінь встановили чотири годівниці для тварин: раніше там була лише одна годівниця, а тепер їх аж п’ять.


Читати "Моя Київщина" у Facebook